אודות האתר Deep Sky Watch

אודות האתר

ברוכים הבאים לאתר Deep-Sky Watch. האתר הזה מוקדש לאסטרונומיה תצפיתית וחובבי אסטרונומיה.
הכנתי והעלתי לכאן מידע ומסמכים שימושיים בין היתר לחובבי אסטרונומיה בישראל: מפות זיהום האור (תאורה) של הארץ, מדריך למקומות חשוכים בארץ, ריכוז של תחזיות מזג האוויר האסטרונומי בארץ, קישורים לאתרים, פורומים וחנויות אסטרונומיות בישראל, וכו'.

כמו כן מוצגות כן גלריות של רישומים אסטרונומיים שלי, צילום (לרוב צילום של מערכת השמש), ומספר עבודות שימושיות שהכנת לטובת חובבי אסטרונומיה: אטלס שמיים, מדריך לגרמי שמיים חשוכים (DSO), מחשבון לעיניות, מאמרים. הערה - העבודות הנ"ל הן באנגלית.

זכויות יוצרים

כל זכויות היוצרים על האתר הזה ועל תוכנו שמורות למיכאל ולסוב © 2017

ניתן לבצע שימוש בעבודות המוצגות באתר, בתנאי שמודיעים לי בדוא"ל ומציינים את זכויות היוצרים בעברית או באנגלית. קישור לחיץ מומלץ אך לא חובה. לדוגמא:
"כל הזכויות שמורות © מיכאל ולסוב 2017" או "כל הזכויות שמורות © DeepSkyWatch.com 2017"

לעומת זאת אין אישור להעתיק ולפרסם מאמרים, מדריכים או מסמכים שלמים, או אוספים של עבודות (כגון אטלס או מפה מלאה, מדריך אתרי תצפית או אוסף של מספר רב של רישומים או צילומים).

מיכאל ולסוב

Vlasov Michael
אני בזמן צפייה דרך טלסקופ, במדבר הנגב

יליד 1983. מתגורר בישראל מאז 1996. במקצוע מהנדס אלקטרוניקה ואלקטרו-אופטיקה. חובב אסטרונומיה פעיל משנת 2003. תחומי העניין העיקריים שלי באסטרונומיה הם: צפייה וויזואלית, רישום של גרמי שמיים עמוקים, צילום אסטרונומי.

ציוד האסטרונומי הנוכחי שלי: מחזיר אור ניוטוני 10" BKP250 של Skywatcher, חצובת NEQ6, שובר אור 80mm ED Stellarvue ומצלמות Canon EOS 500D DSLR, ASI120MM, DFK21AU618. הטלסקופ הקודם שלי היה ניוטוני 8" של Orion, בו אני השתמשתי כדי ליצור את רוב העבודות המוצגות באתר.

ניתן לפנות אליי דרך Email

Eng